Strona główna > Doradztwo finansowe > GoldenEgg

Golden Egg

Golden Egg

GoldenEgg posiada biura w praktycznie wszystkich miastach wojewódzkich. GoldenEgg ma podpisane umowy współpracy z 17 renomowanymi bankami, 6 towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz 8 towarzystwami funduszy inwestycyjnych. Cechuje ich profesjonalizm i szybkość działania.

Co oferuje GoldenEgg

Doradztwo inwestycyjne

GoldenEgg - Niezależni Doradcy Finansowi przede wszystkim skupiają się na kliencie. Podstawą działania doradców z Golden Egg jest analiza potrzeb klienta, wypunktowanie kluczowych czynników, a następnie opracowanie najlepszej strategii inwestycyjnej.

GoldenEgg oferuje między innymi jedne z najlepszych propozycji kredytowych, inwestycji i oszczędzania oraz ubezpieczenia. Wszystko ukierunkowane jest na szybki i łatwy kontakt z klientem, a także spełnienie wszystkich, a przynajmniej większości jego wymagań i oczekiwań. W przypadku nowych ofert klient może liczyć na kontakt ze strony doradcy. Doradcy GoldenEgg przedstawiają swoim klientom wszystkie dostępne dla nich oferty inwestycyjne, oszczędzania, ubezpieczenia bądź kredytów, z zaznaczeniem wszystkich ich wad i zalet oraz ukierunkowaniem, która z tych ofert byłaby najlepsza. Firma GoldenEgg ciągle się rozwija, pogłębia swoje kontakty, poszerza możliwości. Wpływ na postęp i rozwój ma także ilośc nowych klientów i ich oczekiwania. W kwestii ubezpieczeń należy przyznać, że GoldenEgg posiada jedne z lepszych ofert na rynku polskim w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, na życie, wypadkowych i turystycznych.

Doradztwo finansowe

Doradcy stacjonarni

Tabela A kursów średnich

Wybrane kursy średnie:
EUR kurs walut =4,2909
USD kurs walut =3,9975
CHF kurs walut =4,4732
GBP kurs walut =5,0774
JPY kurs walut =2,5065

Tabela nr 122/A/NBP/2024 z dnia 2024-06-25
sprawdź więcej >>

Kantor internetowy